O nas

​TERMA jest wiodącym polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych i sprzętu rehabilitacyjnego. Firma istnieje od 1990 roku i jest znana nie tylko w Polsce, ale również w ponad 40 krajach na 4 kontynentach świata, gdzie są dostarczane jej produkty.

TERMA jest konstruktorem i producentem maszyn pneumatyczno-udarowych typu „kret”, niezastąpionych przy bezwykopowym układaniu instalacji wodnych, gazowych, elektrycznych, telekomunikacyjnych i stalowych rur osłonowych dowolnego przeznaczenia. Prezentowane produkty wyznaczają nowe standardy na rynku. Krety posiadają m. in. innowacyjne mocowania głowicy, bijaki o wyższej masie, funkcjonalną obsługę biegu wstecznego, smarowanie za pomocą ekologicznego oleju EkoMAX, które to cechy czynią je jednymi z najsilniejszych, najcelniejszych i najlepiej wykonanych maszyn przeciskowych na świecie. Podejmowane działania w celu ciągłego doskonalenia produktów i poprawy ich jakości doceniają liczne firmy zajmujące się instalacjami wszelkiego typu metodami bezwykopowymi. Klienci, którzy raz decydując się na nasze produkty nie zmieniają ich już na konkurencyjne. Pneumatyczne maszyny typu MAX wykorzystywane są do wykonywania przecisków, a przy użyciu dodatkowego osprzętu do wbijania rur stalowych (do ø 711 mm) i wciągania rur PE/PCV (do ø 225 mm). Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom rozszerzamy ofertę o kolejne urządzenia. W ostatnim okresie wprowadziliśmy do sprzedaży model MAX K160S.

Produkcja maszyn odbywa się w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, przy pomocy najnowocześniejszych technologii. Technologia produkcji, jak również konstrukcja maszyn udarowych są stale analizowane i ulepszane, dzięki czemu maszyny przeciskowe TERMA MAX stają się jednymi z najlepszych pod względem jakości i funkcjonalności.

TERMA siedzibaPolski produkt

Nasze produkty zdobyły uznanie Operatorów zarówno w Polsce jak i poza granicami naszego kraju. Także instytucje branżowe doceniły nasze starania o uzyskanie jak najlepszych produktów, przyznając naszym produktom nagrody i wyróżnienia.

 

Expert 2012 Expert 2014

 

Dla nas najcenniejszym z nich jest zwycięstwo w Pierwszych oficjalnych Międzynarodowych Zawodach Przeciskowych. Podczas tych zawodów udowodniliśmy skuteczność i celność naszych produktów oraz pokazaliśmy, że nie tylko produkujemy maszyny, ale także potrafimy nimi pracować, czyli wiemy, czego oczekuje od maszyny przeciskowej Operator.

Rodeo 2012